Sanatoria w górach

Sanatoria w górach - prezentujemy wybrane oferty na urlop i wakacje w górach. Serdecznie zapraszamy na udany letni lub zimowy wypoczynek. Wyszukaj noclegi w kategorii sanatoria w górach, dokonaj rezerwacji i ruszaj na wczasy.

Kolejność według : ceny | kategorii | nazwy | popularności | miejscowości | ilości miejsc | stażu oferty
Sanatorium Uzdrowiskowe "BIAWENA"
Wysowa Zdrój noclegi
Ceny : 58-180 zl
S.U. "Biawena" oferuje do Państwa dyspozycji 195 miejsc. W sanatorium znajdują się pokoje:2 i 3 osobowe, studia 1+1 , studia 2 + 2. Na terenie Sanatorium znajduje się Oddział Diabetologiczny.
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Belweder"
Duszniki Zdrój noclegi
Ceny : 75-134 zl
Organizujemy dwutygodniowe Turnusy Rehabilitacyjne dla osób korzystających z dofinasowania PFRON-u a także osób pełnopłatnych.Nasz Ośrodek położony jest w Parku Zdrojowym, oddalonym od centrum miasta około 1 km.Zapraszamy do rehabilitacji oraz wypoczynku.
Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA
Muszyna noclegi
Ceny : 60-119 zl
Nasze sanatorium oferuje Państwu 120 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych, apartamentach 2 i 3 osobowych. Posiadamy nowoczesną baze zabiegową, wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną.
NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe "CHEMIK"
Duszniki Zdrój noclegi
Ceny : 37-50 zl
Kameralne, stylowe Sanatorium z „Duszą” i 50-letnią już tradycją, usytuowane w przepięknej malowniczej miejscowości Duszniki-Zdrój jest doskonałą bazą rehabilitacyjno-wypoczynkową i hotelowo-leczniczą do organizacji turnusów rehabilitacyjnych.
Sanatorium Uzdrowiskowe Hutnik
Szczawnica noclegi
Ceny : 33-45 zl
Główna zaleta lecznictwa uzdrowiskowego jest to, że jest ono oparte na naturalnych metodach leczenia. Zapraszamy na turnusy w Uzdrowisku Hutnik. Zakwaterowanie w pokojach 1,2,3, osobowych z pełnym węzłem sanitarnym bądź też z umywalkami.
SP ZOZ Sanatorium "BRISTOL" MSWiA
Kudowa Zdrój noclegi
Ceny : 115-200 zl
Zapraszamy Państwa na leczenie i wypoczynek do Sanatorium "BRISTOL" MSWiA w Kudowie-Zdroju, które może poszczycić się długoletnią tradycją w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego.