Łukta - wyszukaj i zarezerwuj nocleg, nasza oferta : pensjonaty Łukta,noclegi Łukta,tanie pokoje Łukta,kwatery Łukta,domki Łukta,agroturystyka Łukta,kwatery prywatne Łukta,wakacje Łukta,weekend Łukta,tanie kwatery Łukta,apartamenty Łukta,tanie noclegi Łukta,wczasy Łukta,pokoje Łukta. Łukta, zapraszamy na wakacje i wczasy.

Domki całoroczne Łukta

Łukta to idealne miejsce na urlop, weekend lub wakacje. Prezentujemy wybrane oferty - domki całoroczne na letni lub zimowy wypoczynek. Wyszukaj i zarezerwuj nocleg. Serdecznie zapraszamy na udane wakacje w górach. Zobacz więcej w dziale domki całoroczne Łukta.

Kolejność według : ceny | kategorii | nazwy | popularności | miejscowości | ilości miejsc | stażu oferty
Folwark
Łukta noclegi
Ceny : 25-25 zl
Oryginalne siedlisko w centrum wsi Pelnik o powierzchni około 3 tys. m2. Dom dla 6 osób. Idealny wypoczynek dla dużej rodziny z dziećmi lub grupy pryjaciół.Wynajęcie całości - 160 zł w sezonie. Mozliwość ustawienia przyczep i namiotów gratis.
Piękny, parterowy domek z dużą działką w cichej spokojnej okolicy
Łukta noclegi
Ceny : 250-250 zl
Piękny domek w spokojnej i cichej okolicy blisko lasu i jeziora. Domek parterowy, wykończony w wysokim standardzie.
Pelnik zaprasza
Łukta noclegi
Ceny : 150-150 zl
Przestrzenny domek położony w Pelniku nad jeziorem Isąg (300 metrów od linii brzegowej) w pobliżu lasu co z pewnością zachęci grzybiarzy i miłośników spacerów.
Chata wiejska Maciejka super warunki, zapraszamy......
Łukta noclegi
Ceny : 40-40 zl
Chata Maciejka, miejsce wypoczynku w krainie jezior, lasów i pięknej tajemniczej natury. tel.519051043
Domki do wynajęcia
Łukta noclegi
Ceny : 160-280 zl
Dwa domy nad jeziorem Gil Dziki, w miejscowości Kotkowo, osadzonej wśród lasów i jezior. Jeżeli lubisz ciszę, spokój, ryby oraz grzyby to serdecznie zapraszamy. Cena domu za dobę zależna od ilości osób i okresu. Obecnie trwa promocja świąteczna.
 
Najczęściej wyszukiwane w dniu dzisiejszym